Aktualności
Nowa odsłona strony WWW

2011-06-06 10:00

Przedstawiamy państwu nową odsłonę firmowej strony ELEKTRO-SYSTEM.pl.


Rzetelna firma

2011-01-21 10:02

Rzetelna firma Z przyjemnością informujemy iż nasza firma otrzymała certyfikat "Rzetelna Firma". Certyfikat Rzetelności to innowacyjne narzędzie Krajowego Rejestru Długów. Ideą certyfikatu jest propagowanie rzetelności płatniczej w obrocie gospodarczym, a także kreowanie pozytywnego wizerunku firm, które z niego korzystają. Jest to dokument wystawiany przedsiębiorstwom, które przystąpiły do programu Rzetelna Firma - korzystają z usług Krajowego Rejestru Długów i nie widnieją w nim jako dłużnicy.


Powiadamianie SMS na platformie eSterownik.pl

2010-12-28 10:02

Rzetelna firma Rozwijając platformę eSterownik.pl wprowadzamy nową usługę - powiadamianie o alarmach i zdarzeniach SMS-em. W okresie promocji konto każdego zarejestrowanego użytkownika co miesiąc będzie doładowywane 10 darmowymi SMS-ami.
Promocja trwa do odwołania. W przyszłości wprowadzimy możliwość doładowania konta SMS - przewidywany koszt jednego SMS-a to 30 groszy brutto.

Aby skorzystać z powiadamiania SMS należy w edycji konta podać numer telefonu komórkowego oraz w edycji danych sterownika włączyć powiadamiania na SMS.

Teraz to sterownik kotła powiadomi Cię nie tylko o alarmach ale i o kończącym się paliwie w zasobniku.


© Copyrights 2008 - 2024 Elektro-System